Дизельные генераторы

Домовласники, які хочуть утримати владу в своїх будинках, коли мережеві енергосистеми не працюють, можуть вибирати між портативними дизель електрогенераторами або переносними бензиновими, а не встановлювати більш дорогу систему постійного резервного живлення. Оскільки вони рухливі, портативні ідеально підходять для живлення ізольованих будинків і робочих місць, де мережева потужність не є варіантом. Обладнання може бути живильно сонячним світлом, біопаливом, вітром, геотермальним і рідким пропаном та іншими видами палива. Вартість дизельного генератора залежить також від палива. Детальніше на https://dieselstore.com.ua/product/rid-250-s-serie .

Дизель проти бензину: ефективність

Одним з переваг портативних дизель-генераторів перед бензиновими є економічність. Дизельні використовують менше палива, ніж їх бензиновий аналог. В принципі, в ДГ стиснення запалює пальне, яке з повітрям вводяться в двигун окремо. Тільки стиснене повітря, що дозволяє двигуну працювати більш ефективно, використовуючи пальне без пального.

Ціна дизельного палива нижче, ніж на бензин, від цього залежить і вартість дизельної електростанції.

Продаж дизель електростанції здійснюється з консультацією менеджерів магазину. Дизельний генератор для дому з дорогою технікою — це збереження вашого електричного майна. Дизель генератор, дизельний генератор (квт) для підприємств збереже виробництво без матеріальних втрат. Промислові дизель-генератори дозволяють проводити виробничі операції під час відключення електроенергії. Важливо вибрати обладнання правильного розміру для промислових потреб. Придбання ДГ з правильною пропускною здатністю дозволить уникнути пошкодження механізму, так і обладнання, в якому воно працює. Щоб зробити це, створіть список, який включає:

Елементи, які будуть харчуватися від ДГ при затемненні.
Запуск і запуск потужності для кожної програми.
KVA або KW загальних потреб в енергії.
Щоб перетворити ампери, необхідні для запуску обладнання, необхідно помножити ампер на вольт на резистивне навантаження. Для реактивного навантаження множте струм в рази вольт помноживши коефіцієнт навантаження.
Потужність, дизельгенератори та їх двигуни ДГУ — кіловат.
Економить паливо. Економить гроші. Все, в той час як ви постійно оновлюєте умови роботи в режимі реального часу.
Видиме включення. Час заправки паливом і коли потрібно зарядка акумулятора.
Комерційні генераторні установки доступні в різних розмірах для будь-якого застосування. Цей чистий, сучасний генератор з додатковою доочисткою вихлопних газів підходить для використання в режимі очікування / аварійного живлення, безперервної або простої потужності. На сьогоднішній день ринок забезпечує ефективні, повністю інтегровані системи, створені для забезпечення надійності у невизначених обставин.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *