Дренажные колодцы

Проведення будь-яких робіт з облаштування дренажу неможливо без монтажу дренажних колодязів. Дренажні колодязі є найважливішими елементами дренажних систем і використовуються для збору грунтових вод, контролю за станом трубопроводів і їх обслуговування. Крім цього, колодязі необхідні для з’єднання дренажних труб між собою, пристрої поворотів, очищення дренажної мережі від мулу, піску та інших забруднень. Виходячи з виконуваної функції розрізняють кілька основних різновидів колодязів: поглинальні, поворотні і водоприймальні.
Важливе доповнення: на відміну від каналізаційних колодязів, які для запобігання утворенню засмічень забезпечуються лоткової частиною, дренажні колодязі повинні мати пісковловлювачі – спеціальні камери, що збирають пісок і мул з грунту.
Дренажные колодцы характеризуються простою конструкцією і являють собою шахту, яка встановлюється в грунт. Трубопроводи «врізаються» в колодязь на висоті 300-500 міліметрів від дна.Оглядові (дренажні) колодязі призначені для технічного обслуговування каналізаційних систем (огляд, очищення). Колодязі ПВХ Збірні і складаються з таких основних елементів: база колодязя (підстава); труба (стовбур колодязя); чавунна кришка або решітка з телескопічною трубою.
У нашому асортименті представлений широкий вибір елементів пластикових оглядових колодязів і їх типорозмірів. Ми пропонуємо безкоштовні консультації та допомогу в підборі оглядового колодязя ПВХ і його складових елементів.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *