Фильтры для воды

Ecosoft — міжнародна компанія-виробник фільтрів для очищення води, заснована в 1991 році в Україні. Один з п’яти унікальних світових виробників, які пропонують весь асортимент продуктів: від
фільтрів-глечиків до промислових систем зворотного осмосу. Ми виробляємо фільтри для очищення води, і продаємо їх в більш ніж 50 країн світу. 8 000 кв. м виробничих і складських приміщень. Продукція і виробництво сертифіковані. Конкурентні переваги
Good company
Ми — фінансово стабільна компанія. Вже 26 років виробляємо якісні продукти для очищення води, грунтуючись на багаторічному досвіді в промисловості. У нас також, найкращі фильтры для воды в Киеве.
Good price
Ми розробляємо і виробляємо в Україні якісний продукт за конкурентною ціною.
Good products
Ми пропонуємо широкий асортимент рішень для очищення води: від глечика до великих промислових проектів.
Good people
Ми допомагаємо партнерам продавати і якісно обслуговувати обладнання для очищення води. Надаємо професійне навчання, маркетингову та технічну підтримку.
Good споживачі
Нам цікаві кінцеві споживачі. Ми спілкуємося з ними за допомогою Інтернет-ресурсів, виявляємо їх потреби, що стосуються очищення води, і пропонуємо оптимальні рішення. Впровадження цих рішень – виняткова прерогатива наших партнерів. Міжнародний
продаж
5 континентів, 50 країн
Склади готової продукції в чотирьох бізнес-регіонах-Західній і Східній Європі, США і Росії-гарантують своєчасну доставку нашої продукції в будь-яку країну світу. Офіційний дилер компанії Ecosoft — Karma Water Purification Systems — взяла участь у виставці ΙΔΑΝΙΚΗ ΚΑΤΟΙΚΙΑ 2018 (IDEAL RESIDENCE). Подія проходила з 05 по 07 жовтня 2018 року на Кіпрі.

Цього року інтерес як компаній, так і відвідувачів до заходу значно виріс. Більше 130 компаній-учасників і 30 000 відвідувачів.

IDEAL RESIDENCE 2018 — це неймовірна концентрація ідей, інновацій та унікальних рішень на будь-який смак. Великий вибір меблів для дому, кондиціонування повітря та опалення, енергозбереження, освітлення, будівельних матеріалів, технологій очищення води та всього необхідного для дому.

На виставці була представлена вся лінійка продуктів Ecosoft: картриджні фільтри зі змінними елементами, побутові системи зворотного осмосу, фільтри RObust, комерційна система зворотного осмосу та ін.