Геологические изыскания

ТОВ «Дельта» -інженерно-вишукувальна компанія, яка вийшла на ринок Тули в 2015 році. За минулий час ми не тільки детально налагодили робочі процеси, а й сформували власний підхід до визначення вартості послуг. Завдяки цьому наші клієнти можуть за вигідною ціною замовити інженерні вишукування для будівництва, виробничої та іншої діяльності. ТОВ «Дельта» -інженерно-вишукувальна компанія, яка вийшла на ринок Тули в 2015 році. За минулий час ми не тільки детально налагодили робочі процеси, а й сформували власний підхід до визначення вартості послуг. Завдяки цьому наші клієнти можуть за вигідною ціною замовити інженерні вишукування для будівництва, виробничої та іншої діяльності. Ми розповімо геологические изыскания для строительства цена.

Вартість проведення інженерно-геологічних вишукувань
№ Найменування виду робіт вартість робіт

 1. Малоповерхові житлові та складські споруди від 1 700 руб. за п. м.
 2. Багатоповерхові житлові та промислові споруди від 1 450 руб. за п. м.
 3. Котедж, 1-2 поверхи, до 80 кв. м. свердловини по 8 м 36 000 руб.
 4. Котедж, 2-3 поверхи, до 80 кв. м. свердловини по 10 м 45 000 руб.
  Вартість проведення інженерно-гідрометеорологічних вишукувань
  № Найменування виду робіт вартість робіт
 5. Об’єкти в м Тула від 42 000 руб. за 1 км
 6. Об’єкти в Туласький край від 22 000 руб. за 1 км
 7. Об’єкти в суміжних областях від 30 000 руб. за 1 км
  Вартість проведення інженерно-екологічних вишукувань
  № Найменування виду робіт вартість робіт

 8. Екологічні вишукування для проектування

від 60 000 руб.


 1. Екологічні вишукування для лінійних об’єктів

від 41 000 руб.


 1. Екологічні вишукування для площадних об’єктів

від 50 000 руб.


 1. Екологічні вишукування для отримання дозволу на будівництво

від 48 000 руб.


 1. Екологія проходження експертиз проектів

від 64 000 руб.
Вартість проведення розділу ПМ ООС
№ Найменування виду робіт вартість робіт


 1. Перелік заходів з охорони навколишнього середовища (ПМ ООС) для лінійних об’єктів

від 52 000 руб.


 1. Перелік заходів з охорони навколишнього середовища (ПМ ООС) для площадних об’єктів

від 68 000 руб.
Працюємо з ПДВ і без ПДВ, Ціни уточнюйте у менеджера по телефону.

Скільки коштують інженерні вишукування і від чого залежить ціна?
Слід зазначити, що вартість робіт-поняття суто індивідуальне. Пов’язано це з тим, що на підсумкову цифру в договорі впливає дуже багато факторів. До числа найбільш значущих можна віднести:

Тип дослідження. Інженерні вишукування діляться на геологічні, екологічні, геодезичні, гідрометеорологічні і т.д. всі вони розрізняються як за складом, так і за обсягом виконуваних робіт. Як наслідок, відрізняється і ціна.
Тип об’єкта. Розрізняють два види споруд-площові і лінійні. У першу категорію входять багатоквартирні будинки, приватні котеджі, промислові та інші будівлі. До другої відносяться автотраси, ж/д лінії, трубопроводи та інші об’єкти, довжина яких значно перевищує ширину. Інженерні вишукування на лінійних об’єктах припускають більший обсяг робіт, тому їх ціна вище.
Площа забудови. Розмір ділянки, відведеної під будівництво, безпосередньо впливає на кількість розвідувальних свердловин. Наприклад, при виконанні вишукувань під котедж площею 80 кв.м. потрібно дві свердловини, а для будинку площею 160 кв. м. не менше трьох. У той же час потрібно сказати, що при великих обсягах робіт ми пропонуємо знижки. Зокрема, при проведенні екологічних досліджень на ділянці 10 га ціна за 1 га буде нижче, ніж при виконанні тих же досліджень на площі 5 га.
Крім перерахованих вище факторів на підсумкову вартість робіт може вплинути рельєф ділянки, будова грунту, складність місцевості та інші характеристики території. Саме тому всі ціни на інженерні вишукування вказані в таблицях у форматі «від». Щоб отримати точний розрахунок, зверніться до наших операторів. Уточнивши особливості замовлення, вони детально дадуть відповідь на всі питання, розрахують суму, допоможуть в оформленні заявки. Консультація безкоштовна!

 1

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *