ЛАРН

У 2004 році, прийшовши в сферу виробництва обладнання larn32.ru, ми не могли собі навіть уявити наскільки цей напрямок цікаво і необхідно в сучасній світовій екологічній ситуації. Пройшовши шлях від рядових співробітників до керівних посад, і розуміючи весь процес виробництва обладнання, роботу з замовниками і їх потреби, ми розуміли, що випускається продукція не повністю задовольняє бажання клієнтів і не до кінця реалізує свої можливості.

Бачачи шляхи вдосконалення обладнання ЛАРН, була створена команда професіоналів, які ставили перед собою цілі випускати продукцію максимально відповідну вимогам ринку, що володіє ергономікою, високою продуктивністю і надійністю, і враховує в собі всі особливості експлуатації.

Крім того, основними принципами створеної компанія ТОВ «ЛАРН 32» стали — стандартизація всіх виробів і оптимізація обладнання під виконання конкретних завдань ще на етапі проектування. Власний конструкторський відділ дозволяє гнучко взаємодіяти з виробництвом, виявляти недоліки на стадії натурних випробувань дослідних зразків і бачити всі нюанси роботи обладнання — і тільки після виконання всіх цих етапів запускати обладнання в серійне виробництво.

На даний момент, володіючи виробничими потужностями і використовуючи високотехнологічне обладнання, наша компанія спеціалізується на виробництві обладнання та матеріалів для локалізації, ліквідації та утилізації наслідків аварійних розливів нафти і нафтопродуктів.

За роки роботи ТОВ» ЛАРН 32 » сформувався асортимент продукції, широко охоплює область застосування обладнання ЛАРН. Вся продукція, що випускається пройшла сертифікацію, отримані типові схвалення російського морського Регістра судноплавства, і оригінальні рішення захищені патентами.

Пропонований спектр органічних, мінеральних або полімерних сорбентів дозволяє вибрати найбільш ефективно застосовуваний сорбент в заданих умовах. Для механізації робіт можуть застосовуватися розпилювачі і збирачі сорбенту.

Модельний ряд бонових загороджень дозволяє використовувати їх на всіх типах водних, заболочених і твердих поверхонь. А так само включає такі типи бонів як зимові і вогнестійкі бони. Для установки і обслуговування бонових загороджень ми пропонуємо якірні системи, тралові пристрої і лебідки. Так само нами розроблені спеціалізовані багатофункціональні плавзасоби для постановки бонів, транспортування обладнання та персоналу.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *