Сервисный центр

Якщо у вас виникли питання по установці, експлуатації, обслуговуванню друкуючих пристроїв і витратних матеріалів (СНПЧ, ПЗК, чорнило, фотопапір) — наші фахівці кваліфіковано дадуть відповідь на ваші запитання і допоможуть впоратися з будь-якою проблемою. Ми хочемо, щоб наша продукція радувала своєю справною і довговічною роботою, а наші клієнти завжди були задоволені своїм вибором. Тому команда наших фахівців стоїть на сторожі якісного друку і допомагає користувачам правильно використовувати друкуючі девайси і витратні матеріали до них, а так само виправляти будь те дрібні або значні недоліки. Детальніше на https://228-16-97.kiev.ua.

Щоб у нас вийшло реалізувати нашу рятувальну місію, ми знайшли кілька способів, як бути корисними вам.

• Якщо ви віддаєте перевагу почитати, подивитися, а потім самостійно все налагодити і полагодити, тоді на сайті ви знайдете необхідний матеріал. Технічні фахівці розробили покрокові інструкції, написали для вас пізнавальні статті і навіть зняли відео. Ви можете самостійно дізнатися, як правильно встановити і заправити Систему НПЧ або ПЗК, як поводитися з різними видами друкуючих головок тощо.

  • Іноді ніколи шукати відповідь на термінове питання. У подібному випадку вас виручать фахівці технічної підтримки. Вони в телефонному режимі проінструктують вас, порадять, що зробити у вашій ситуації. Всі номери телефонів техпідтримки вказані на сайті.
  • Хочете довірити турботи про друкуючий пристрій професіоналам? Тоді просто зверніться в сервісний цент компанії Lucky Print. Наші сервісні інженери забезпечать гарантійне, а так само післягарантійне обслуговування, допоможуть встановити СНПЧ або ПЗК, зробити їх заправку, проведуть діагностику і багато іншого. Але кому довірити ремонт дорого гаджета або смартфона, щоб потім не шкодувати?! У Києві — тільки сервісному центру LAKI Service, компанії з хорошою репутацією і професійним досвідом в даній області, надійному постачальнику якісних послуг! Наші фахівці обов’язково розберуться з несправностями вашої техніки за найкоротший термін, вдихнуть «життя» навіть у ті пристрої, які відмовилися ремонтувати інші сервіси. І на будь-яке Ваше запитання у нас завжди одна відповідь: «Так, ми відремонтуємо!»

Наш сервісний центр в обумовлені терміни відремонтує Вашу техніку:

  • Планшети, незалежно від виробника і технічних характеристик;
  • Монітор;
  • Оргтехніку і допоміжні пристрої для комп’ютерів;
  • Смартфони, включаючи гаджети від виробника Apple;
  • Фотоапарати та ін.

Діагностика та чистка комп’ютерної техніки нашими фахівцями виконується безкоштовно. У процесі діагностики робочих модулів і комплектуючих визначається причина поломки і вартість її усунення.

Особливість нашого сервісу полягає в тому, що ми після безкоштовної діагностики надаємо власнику техніки право вибору: ремонтувати її у нас або в іншому сервісі.

У нас працюють кваліфіковані фахівці і доступні ціни в Києві — ремонт техніки довіряють нам.

Ми дорожимо вашою довірою! Ми виконаємо діагностику і відновлення, перевіримо працездатність стаціонарних та портативних комп’ютерів, Завдяки широкому спектру послуг нашого сервісного центру, ви зможете в Києві провести ремонт комп’ютерної техніки або пристроїв зв’язку за доступними цінами.