Штукатурка

Людина завжди прагнув зробити свій будинок красивим і на свій смак, недарма багато хто говорить, що краса будинку-це відображення внутрішньої краси його господарів. Історія декоративних штукатурок налічує тисячі або навіть мільйони років, вони з’явилися разом з людиною на нашій планеті, найпримітивніші з них це наскальний живопис яку знаходять по всьому світу археологи, більш менш відповідні ознакою декоративних штукатурок стародавні знахідки були зроблені в стародавньому Єгипті, єгиптяни в якості декоративного шару використовували неоднорідну суміш червоної глини, воску і алебастру, віск виступав як бар’єр не даючи змішуватися глини і гіпсу, після нанесення на стіни і стеля суміш застигала утворюючи червоно-білий орнамент, на який поверх накладали різні малюнки.

Однак прогрес не стоїть на місці і сучасні декоративні штукатурки теж потрапили під його вплив. Зараз ринок пропонує споживачеві не тільки красиві штукатурки здатні доповнити будь-який інтер’єр і прикрасити фасад, але також забезпечують надійний захист від механічних пошкоджень і вогню. У нас здесь, ви знайдете найкращу штукатурку.

Найпопулярніші і якісні декоративні штукатурки для внутрішніх і зовнішніх робіт від провідних виробників.У цьому розділі ви знайдете матеріали для створення декоративного шару на ваших стінах, ці суміші не тільки прикрасять ваш будинок, але і забезпечать додатковий захист ваших стін від вивітрювання пересихання і розтріскування в холодну пору року. Не можна не згадати про широкій колірній гамі, штукатурок яка складається з 150 основних кольорів і 997 додаткових. Особливу популярність розділ отримав завдяки широкій гамі мозаїчних штукатурок здатної перетворити ваш будинок в казкову картинку за прийнятні гроші. Всі представлені матеріали створені на основі акрилової й силіконової дисперсії, вже готові до роботи і не вимагають додаткових маніпуляцій.

Всі декоративні штукатурки, представлені в розділі, успішно пройшли випробування в жорстких лабораторних умовах, так і на багатьох будівельних об’єктах України і мають визнаний в Україні і Європі сертифікат якості, відповідності будівельним нормам та укладення санітарної експертизи. Силіконові та акрилові декоративні штукатурки визнані в усьому світі як найбезпечніші матеріали для здоров’я людини.

Що стосується довговічності, декоративні штукатурки на силіконовій і акриловій основі будуть радувати вас як мінімум 20 років!!! Колір декоративної штукатурки не змінитися протягом 10 років навіть якщо вона використовується під палючим сонцем і на сильних морозах.

Колеровка (додання кольору) проводиться на обладнанні FAST&FLUID, з використанням тільки високоякісних барвників, що дає гарантію відповідності кольору ваших декоративних штукатурок з вашими побажаннями.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *